Oppdatert: 24. februar 2015
Prøvesesongen 2013 er i gang!
Send inn resultatene deres på e-post:ulfant@norpixno.no eller jbrattbakk@online.no Få med hvor og når premien ble tatt og legg gjerne ved et bilde for publisering på hjemmesidene.
Svart skrift: Jaktprøveresultat
Blå skrift: Apportprøveresultat
Rød skrift: Utstillingsresultat
Breton
Rush |
2.UK Senja. 2.UK Tromsø. 1.UK Tromsø. |
Jan Hind |
Sør Alex |
2.UK Arnøy. 2.UK Altevatn. 1.UK Alta. 1.UK Tromsø. 1.UK Børselv. 3.UK Forus. VG Spesialutstilling NBK. |
Kurt Landau |
|
|
|
Engelsk Setter
Rocos Tupsi |
1.VK kval Vesterålen. 1.VK finale Tromsø. 4.VK ? Andøy. 5.VK kval Altevatn. |
Odd Brede Sommarset |
Snyfjellets Lotta |
3.UK +2.UK Tromsø. 2.UK Altevatn. |
Odd Brede Sommarset |
Mikkelfjellets Racing Charm |
1.VK kval Tromsø. 2.VK kval Tromsø. |
Kai-Morten Arnesen |
Dulles Veider |
2.UK Senja. 2.UK Arnøy. |
Kjetil Olsen |
Steinrabbens Toya |
2.UK Senja. |
Kristian Berntsen |
Høgmyrstuas Isa |
2.UK Senja. 1.UK Filefjell. 2.UK Andenes. 2.ØKL Ritsem, Sverige. 1.UK m/HP og 3.plass Vinterfjellpokalen Sverige. 1.UK m/HP og 2.plass Lapland Cup Sverige. 1.pl ND semi. |
Stig Kvernmo |
Tzara |
2.UK, 1.UK Andøy. 1.UK m/HP og 4.plass Vinterfjellpokalen Sverige. 1.UK m/HP Lapland Cup og 1.plass Sverige. 1.VK kval, 1.VK finale Artic Cup. 1.UK Saltfjellet. |
Ulf Antonsen |
Snyfjellets Nora |
3.UK Vesterålen. 1.UK Andøy. 1.UK Altevatn. 1.UK Senja. |
Knut Fredheim |
Berkjestølens Rotax |
2x1.UK m/HP Ritsem, Sverige. 1.UK Senja. 2x1.UK Pirtti. |
Svein Erik Nilsen |
Snyfjellets Lilo |
2.UK Andenes. 2x2.UK Altevatn. 2 UKL Saltfjellet/Sverige. 2.UK Tromsø. 1.UK Saltfjellet. 2x1.UK Nordreisa. |
Reidun Eriksen og Kjartan Lindbøl |
Irsk Setter
Nm-Red Senja |
1.VK kval Tromsø |
Odd Brede Sommarset |
Navstillas Pelle |
1.VK m/Cacit Arnøy. 1.AK Alta. |
Arnfinn Steiro |
Snyfjellets Nelly |
2.AK Altevatn |
Lena Jakobsen |
Gordon Setter
Bjørklitoppens Madonna |
6.VK kval Tromsø. 2.VK finale Tromsø. 3.VK kval NM Vinter. 2.pl klubbmesterskap. |
Sverre Andersen |
Bjørklitoppens Speedy |
1.AK Senja. 1.pl klubbmesterskap. |
Steinar Meleng |
|
|
|
Pointer
Rypejegerens Sassicaia |
1.AK Vesterålen. |
Ketil Sollid |
Ørntuas Mille |
1.UK Tromsø. 2.UK +1.UK Tromsø. 2.UK Andøya. 1.UK Tromsø. |
Lise Nordås |
Ørntuas Flicka |
1.UK Senja. 1.UK Tromsø. 1.UK Tromsø. 2.UK Andøya. 1.pl kval, 2.pl finale AC Alta. 1.AK Tromsø. |
Rune Hoholm |
Ørntuas Aiko |
2.VK kval + 4.VK finale Arnøy. 2.VK semi Tromsø. |
Stian Henriksen |
Sallirs Linni |
2.UK Arnøy. 2.UK, 1.UK Andøy. |
Mads Hanssen |
Heinådalens Ask |
3.VK finale Arnøy. 5.VK kval Tromsø. 3.VK finale Senja. 1.BK, 1.BKK, 1.BHK, Cert, BIR, BIG, Cacib. |
Jon Dagfin Aspenes |
Barentsviddas Aragorn |
4.VK kval, 2.VK finale Altevatn. 1.VK m/CK kval. |
Christian Sletbakk |
Vorsteh
KV Markusfjellets Raipas |
3.VK kval + 2.VK finale Tromsø. 1.AK apport. |
Ulf Antonsen |
KV Øvstebuas Kari |
3.AK Tromsø. |
Lars Haugene |
KV Trohornets Vilje |
1.VK kval Andøy. |
Frida Jakobsen |
KV Senjafjellets Tsarek |
2x2.VK Senja. Exellent og Cert MTFK Tromsø. |
Thomas Hansen |
SV Eventyrøyas Ery |
2.UK Setermoen. |
Harriet Wiggen |
SV Fallvindens Likka |
2.UK Setermoen. 2.UK Senja |
Trude Langstrand |