Resultater 2017

16754288_10212133865127741_619652107_n

 

 

Prøvesesongen 2017 er i gang! Husk SJØLMELDING  til cupen.

Send inn resultatene deres på e-post:frida.m.jakobsen@hotmail.com. Få med hvor og når premien ble tatt og legg gjerne ved et FOTO for eventuell publisering på hjemmesidene.

 

 

Svart skrift: Jaktprøveresultat
Blå skrift: Apportprøveresultat
Rød skrift: Utstillingsresultat

Breton

B SJCH SUCH NMHF 17

3VK (3.3), 3VK NM Kval (31.3), 1 VK NM Finale (2.4), 2 VK (22.4), 1 Elitekl m HP (29.4) 2 Elitekl (9.9)

Joachim Almgren
     
     

Engelsk Setter 

ES Berkjestølen`s Racing Blaze 

2AK (22/4-17), 1AK (23/4-17)

Kai Morten Arnesen
ES NJCH Høgmyrstuas Isa  1VK Finale (20mars) Stig Kvernmo/Berit Johnsen
ES Kvernmolia`s Tirich Mir  2UK (31mars), 1UK (22.april), 2UK (23april), 1UK(27.08), 1UK(28.08), 1UK (02.09), 1UK (09.09), 1VK.kval Derby (22.09. 1UK.kval)  Stig Kvernmo/Berit Johnsen
ES Kvernmolia`s Punktum finale  2UK (22april)  Stig Kvernmo/Berit Johnsen 
ES Abby 1VK m/CK finale (19.02), 4VK(22.04), 1VK m/CACIT finale (08.09) VG uts Harstad 8/10 Johnny Brattbakk
ES Tzara 1 VK kval 26/8, 2 VK fin 8/10 Ulf Erik Antonsen

Pointer 

P NJCH Ørntuas H Mille  2VK finale (19/2 to dagers prøve), 2VK m/CK kval (7/4), 1VK finale (9/4 3 dagers prøve) 1 VK CACIT  8/10 Stian Henriksen/ Lise Nordaas
P NJCH Ørntuas H Flicka

1 VK/CK 18/2, 1 VK 25/2, 1 VK semi 4/3, 4 VK finale 13/3, 3 VK 22.4, 2 VK Res CACIT 23/4, 1 VK CK 28/4,
3 VK semi 29/4, 4 VK finale 30/4, 1VK finale 2/9, 4 VK finale 8/10

Rune Hoholm
P Storskardtindens Nelly 1 UK 26/2, 1 UK 26/8, 2 UK 11/3, 2 UK 24/3, 2 UK 25/3, 2 UK 23/4 Christian Sletbakk
P Ravnkloas D - Hjørdis 1 AK 26/8 Christian Sletbakk
P Oterbekkens Bajas 1 VK 3/3, 31/3 5 VK NM kval, 1 VK NM semi 1/4 Erik Roan

Gordon Setter 

GS Reisarypa`s Dania  2AK  Frida Jakobsen/Thomas Johan Hansen
     
     

Irsk Setter 

Liatoppens LT Amazing Stella  2UK, 2UK, 1UK  Lena Jakobsen
Snyfjellet`s PS Kuling  4VK (7.april)  Øyvind Wilhelmsen
     

Vorsteh 

(KV) Fjallatinda Frost  3VK.kval  Thomas Hansen
(KV) Snyfjellet`s RV Wilma  3AK Mira Dokka Lundi/ Eirik Pedersen
KV Rypesteggens COT Ravna 5 VK 25/2, 3 VK 18/3, 1 VK NM lag 30/3, 1 VK/CK 1/4 5 VK 26/8, 2 VK 7/10 1 Ak 29/7, 1 AK 30/7 Ulf Erik Antonsen