RESULTATER 2016

Picasa

Prøvesesongen 2016 er i gang! Husk SJØLMELDING  til cupen.

Send inn resultatene deres på e-post:frida.m.jakobsen@hotmail.com. Få med hvor og når premien ble tatt og legg gjerne ved et FOTO for eventuell publisering på hjemmesidene.

Svart skrift: Jaktprøveresultat
Blå skrift: Apportprøveresultat
Rød skrift: Utstillingsresultat

 

 

Reisavannet`s Kirow

3AK, 2AK

Jan Hind/Hilde Benjaminsen

Vakkuniva-Tarzans T/R Tindra

3VK.kval,

Joachim Almgren

Tess

1VK m/CK.Kval, 1VK

Joachim Almgren

Vinterfjellet`s Rush

2AK, 2AK

Jan Hind

Råsokhøgdas Tom

2UK, 2x1 UK apport, 1x3UK apport 

Joakim Jensen og Lisa Sørensen

Vinterfjellet`s Kurta  1UK Odd Brede Sommarset
     
     

BRETON

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ENGELSK SETTER

Sarabakks Nøste

3UK, 2UK, 2UK

Brita Martinsen

Abby

1UK, 2AK, 1AK

Johnny Brattbakk

Berrskallens Lexi

1AK

Elin C Nordmo

Vanntindens Råssa

3UK, 2UK, 1UK, 3UK, 1UK, 1UK, 3UK, 3UK, 

Alexsander Fjeldstad

Mikkelfjellet`s Racing Charm

1VK.kval, 1VK.semi

Kai Morten Arnesen

Heggskogens Koss

2UK

Arne Gunnar Moen

Tzara

2VK.kval NM vinter, 22/04 5VK,kval, 23/4 1VK semi

Ulf Antonsen

Berkjestølen`s Racing Blaze

1UK

Kai Morten Arnesen

Ørnevatne`s Stilla

1AK

Kjartan Lindbøl

Dulles B Veider

2AK

Kjetil Olsen

Lundefjellet`s DJ Hi-Tex

6plass AC finale

Ørjan Kjørstad

Berkjestølen`s Stegg

Excellent, 1konk, CK og 3BHK

Ingvil Nilsen/Svein-Erik Nilsen

Berkjestølen`s Rotax 

Excellent

Ingvil Nilsen/Svein-Erik Nilsen

Høgmyrstuas Frost     

 1UK

Silje Skog 

 

 

 

GORDON SETTER

Bjørklitoppens LyCKe

2UK, 2UK, 2UK, 1UK, 1UK, 3UK, 1UK, 1UK, 2UK,1AK. 

Excellent og CERT

Elin Johanne Andersen

Bjørklitoppens Speedy

3VK

Steinar Meleng

Bjørklitoppens Madonna

3VK.kval, 1VK.kval NM vinter

Sverre Ragnar Andersen

Reisarypa`s Dania (Kela)

2UK

Frida Jakobsen

 

 

 

 

 

 

IRSK SETTER

Snyfjellet`s PS Kuling

1AK, 3AK

Øyvind Wilhelmsen

Navstilias Pelle

2VK.finale, 2VK.kval, 1VK.kval NM vinter, 6VK semi, 1VK m/CACIT, 1AK. 

exc.VTK 1.VTKK CK r/CERT 2.BHK

Arnfinn Steiro

Snyfjellet`s PS Sunami

3AK, 1AK

Odd Brede Sommarset

VORSTEH

Fallvindens Likka

3VK

Trude Langstrand

Rypesteggens Cot Ravna

5VK.semi, 3VK.kval NM vinter, 27/2 3VK finale

2AK apport, 2AK apport

Excellent m/ CERT 

Ulf Antonsen

Markutsfjellet`s Gdf Raipas

4.VK.kval, bronsevinner NM lag, 26/2 1VKm/CK kval, 4/3 4VK, 2AK fullkombindert 

Ulf Antonsen

Fjallatindas Snorri

4VK

Steinar Pedersen

Snyfjellet`s TV Mira

1AK, 1AK

Odd Brede Sommarset

 

 

 

POINTER

Tutta

1AK, 4VK.kval

Mads Hansen

Ørntuas J Kiwa

3UK, 2UK, 3UK

Jenny Richardsen

Ørntuas J Juni

1UK, 1UK, 3UK, 1UK, 1UK, 2UK, 2UK 

Rune Hoholm

Solidalens Lex

1UK

Stian Henriksen/Lise Nordaas


Redigert 24.07.2016