Resultater 2015

Altevatnprøven 2015  (7) Morgenandkten ved dommerne Mads Hanssen og Kurth Hauge VK kvalik

Prøvesesongen 2015 er i gang! Husk SJØLMELDING  til cupen.

Send inn resultatene deres på e-post:ulfant@norpixno.no eller jbrattbakk@online.no. Få med hvor og når premien ble tatt og legg gjerne ved et FOTO for eventuell publisering på hjemmesidene.

Svart skrift: Jaktprøveresultat
Blå skrift: Apportprøveresultat
Rød skrift: Utstillingsresultat

Breton

     
     
     


 Engelsk Setter

Snyfjellets ct Lotta

2. AK Senja 21 feb, 1 AK Tromsø 28 feb,

3 AK 7 mars Arnøya, 2 x 1 Ak Altevatn, 21.8 1 AK skog, 22.8 1 AK Tromsø, 23.8 1 AK Tromsø, 29.8 1 AK Senja og 30.8 2 AK Senja,

Good MTFK 13.06

Odd Brede Sommarseth
Snyfjellets ct Lillo 2 VK NM kval og 6 VK NM semi  Andøya 1 VK kvalik Altevatn Kjartan Lindbøl
Snyfjellets ct Nora 2 AK MTFK, 2 AK og 1 AK Andøya Knut Fredheim
ES Mikkelfjellet's Racing Charm 4 VK kval og 4 VK finale Tromsø 1 VK CK Altevatn Kai- Morten Arnesen
Ørnevatnets Stilla 1 UK Altevatn 5 VK Artic Cup Kjartan Lindbøl
Abby 2 UK Altevatn 12 april Johnny Brattbak
Bjerkestølen`s Rotax 2 AK Altevatn 11 april, 1 AK Bjerkestølens Rotax 5. sept. Kautokeino Svein- Erik Nilsen
Tzara

 1 VK kval Tromsø 22 aug, 2 VK Sennalandet 3 okt, 1 VK finale 4 okt, 2 VK kvalik Vesterålen 10 okt.

Ulf Antonsen
Lundefjellets DJ Hi-Tec

1uk 22aug Tromsø,  3uk 23aug Tromsø

Ørjan Kjørstad
Heggskogens Koss 3 Uk 29 aug Senja og 1 Uk Senja 30 aug , Excellent utstilling Arne Gunnar Moen

 

Irsk Setter

Snyfjellets ps Sunami  

2. UK Kjff 14 feb, 2 UK Senja, 21 feb 1 UK, 22 feb

2x 2 UK Tromsø 28.2 og 1.03, 2 UK Arnøya 8. Mars, 1 UK 9 mars, 1 UK Tromsø 21 mars, 3 UK 22. mars, 2 x 1 UK Andøya, 2 x1 UK Altevatn, 2 X 1 UK Tromsø 21 og 22 aug, 2 UK Senja 29 aug, 2 UK Kongsvold 26.09

Very Good MTFK 13.06

Odd Brede Sommarset

IS Navstilias Pelle 

 2.VK kval.  Vesterålsprøven 15.feb, 1. AK Kautokeino 5. sept, 1 VK kvalik Sennalandet 3 okt,

Arnfinn Steiro
 IS Snyfjellets Ps-Kuling  2 UK Tromsø 1. mars 1 UK og 2 UK  Arnøya 8 mars 2 x 1 UK Tromsø 21 og 22 mars 1 UK, 2 UK Andøya  1 UK og 2 UK Altevatn 1 UK Saltfjellet, 1 Uk og 3 UK Tromsø 22 og 23 aug. 3 UK 29.08 Senja,19.09 Tromsø 1 UK , 2 X 2 UK 3 og 4 okt Sennalandet,    2x Very Good Harstad og MTFK Øyvind Wilhelmsen
IS Snyfjellets nm Red Røya

 1 AK Arnøya 8 Mars

Odd Brede Sommarset
Primus av Miessevari  1 VK NM kval Andøya Stian Korneliussen

 

Gordon Setter

Bjørklitoppens Speedy 2 VK Ofoten lør 14 mars, 3 VK Altevatn kval 11 april, 1 VK CK kval 29.8 Senja Steinar Meleng
Bjørklitoppens Madonna 2 VK kval Tromsø, 20 mars 1 VK NM lag Sverre Andersen
Bjørklitoppens LyCKe 2 UK Altevatn 11 april og 3 UK 12. april, 1 UK 22. aug Tromsø, 1 UK 23,08 Tromsø, 2 UK 29.08, 1 UK 20.08 Senja,3 UK ND kval,  2 UK ND semifinale Elin J Andersen

Pointer

Ørntuas e Nemi 1 VK CK NM kval Rune Hoholm
Rypejægerens Sassicaia 2 VK m CK s NM semi Ketil Sollid
Heinådalens Ask 5 VK Exit kval Andøya,2 VK kval Tromsø, 3 VK kval Senja,  Jon Dagfinn Aspenes
Ørntuas H Flicka 5 VK Altevatn finale Rune Hoholm

Vorsteh

Markusfjellets gdf Raipas 4 VK NM lag  2 VK Exit kval  4 VK Exit Cup finale  3 VK Saltfjellet 1 og 2 Ak apport NVK, Bardu, 2 VK kval Senja Ulf Antonsen
Rypesteggens cot Ravna 3 AK Andøya, 2 AK og 1 AK Altevatn 2 x 2 apport NVK, Bardu Ulf Antonsen
Fallvindens E Likka 2 x 1 AK Altevatn

Trude Langstrand

Trohornet`s Se Vilje 1 VK Tromsø FK  Frida Jakobsen