CUP 2016

Picasa

 

UK

Råsokhøgdas Tom (Breton) 2UK 3 poeng 
Vinterfjellet`s Kurta (Breton) 1UK 6 poeng 
Sarabakks Nøste (Engelsk Setter) 3UK, 2UK, 2UK 7 poeng 
Vanntindens Råssa (Engelsk Setter) 3UK, 2UK, 1UK, 3UK, 1UK, 1UK, 3UK, 3UK 25 poeng  
Heggeskogens Koss (Engelsk Setter) 2UK 3 poeng 
Berkjestølen`s Racing Blaze (Engelsk Setter) 1UK, 1UK, 2UK  15 poeng 
Lundefjellet`s DJ Hi-Tex (Engelsk Setter) 6plass AC finale  8 poeng 
Bjørklitoppens LyCKe (Gordon Setter)

2UK, 2UK, 2UK, 1UK, 1UK, 3UK, 1UK, 1UK, 2UK 

Excellent og CERT

42 poeng    
Reisarypa`s Dania (Gordon Setter) 2UK 3 poeng 
Ørntuas J Kiwa  (Pointer) 3UK, 2UK, 3UK, 1UK 13 poeng 
Ørntuas J Juni (Pointer)  1UK, 1UK, 3UK, 1UK, 1UK, 2UK, 2UK  31 poeng  
Solidalens Lex (Pointer)  1UK  6 poeng 
Høgmyrstuas Frost (Engelsk Setter)  1UK 6 poeng 
     
     
     
     
     
     
     

AK/VK

Reisavannet`s Kirow (Breton) 3AK, 2AK 4 Poeng 
Vakkuniva-Tarzans T/R Tindra (Breton)

3VK.kval, 2VK finale, 1VK. kval.

(1:a pris eliteklass skog m CERT fra sverige)

= 1VK. ? 

Excellent, CK, res.CERT 

26 poeng 

(32 poeng med prmeier i sverige)

Tess (Breton) 1VK m/CK,kval, 1VK, 2VK.kval 25 poeng
Vinterfjellet`s Rush (Breton) 2AK, 2AK 6 poeng 
Berrskallens Lexi (Engelsk Setter) 1AK 6 poeng
Mikkelfjellet`s Racing Charm (Engelsk Setter) 1VK.kval, 1VK, semi 14 poeng
Tzara (Engelsk Setter)  2VK.kval NM vinter, 5VK.kval, 1VK.semi 19 poeng   
Ørnevatnes Stilla (Engelsk Setter) 1AK 6 poeng
Dulles B Veider (Engelsk Setter) 2AK 3 poeng
Berkjestølens Stegg (Engelsk Setter) Excellent, 1konk, CK og 3BHK 5 poeng
Berkjestølens Rotax (Engelsk Setter) Excellent  3 poeng
Bjørklitoppens LyCKe (Gordon Setter)  1AK, 3AK 7 poeng
Bjørklitoppens Speedy (Gordon Setter)  3VK  6 poeng 
Bjørklitoppens Madonna (Gordon Setter)  3VK.kval, 1VK.kval NM vinter, 5VK.kval 19 poeng (17)     
Snyfjellet`s PS Kuling (Irsk Setter)  1AK, 3 AK 7 poeng
Navstillias Pelle (Irsk Setter)

2VK.finale, 2VK.kval, 1VK.kval nm vinter, 6VK.semi, 1VK m/CACIT (3dagers), 1AK

Excellent, CK, CERT

50 poeng
Snyfjellet`s PS Sunami (Irsk Setter)  3AK, 1AK 7 poeng 

Fallvindens Likka (Vorsteh) 

3VK 6 poeng
Rypesteggens Cot Ravna (Vorsteh) 

5VK.semi, 3VK.kval NM vinter, 3VK.finale. 

2AK apport, 2AK apport 

Excellent m/CERT

27 poeng  
Markutsfjellet`s Gdf Raipas (Vorsteh) 4VK.kval, Bronsevinner NM lag, 1VK m/CK.kval, 4VK, 2AK fullkombinert 

29 poeng

Fjallatindas Snorri (Vorsteh) 4VK 5 poeng
Snyfjellet`s TV Mira (Vorsteh)  1AK, 1AK  12 poeng  
Tutta (Pointer) 1AK, 4 VK.kval 11 poeng  
     

 

 

Redigert: 25.12.2016