Midt-Troms Fuglehundklubb Altevatn 28.4.2012 - 29.4.2012 Premieliste for runde 1 |
Kl | Regnr | Rase - Hundens navn (Mors navn / Fars navn) |
Eier/Fører | Premie |
UK1 | NO44985/11 | P - Ørntuas H Flicka (Ørntuas C Rypa / Jutevatnets Cox) |
Hoholm, Rune Hoholm, Rune |
1 |
UK1 | NO44983/11 | P - Ørntuas H Mille (Ørntuas C Rypa / Jutevatnets Cox) |
Nordaas, Lise Hoholm, Rune |
1 |
UK1 | NO57567/10 | IS - Gagganjunis Vieksa (Gagganjunis Nieida / Indus) |
Pedersen, Jan Riise/Kanebog, Bodil Pedersen, Jan Riise |
1 |
UK1 | NO45089/10 | GS - Bjørklitoppens Sarja (Huldrefjellets Diva Tc / Langsundets Faun) |
Steffensen, Rudi Hofsøy Steffensen, Rudi Hofsøy |
1 |
UK1 | DK10540/2010 | ES - Østkysten's F M Hera (Østkysten's Minette / Østkysten's Flying Scotsman) |
Salomonsen, Are Salomonsen, Are |
1 |
UK1 | NO50753/10 | GS - Blåstøyten's Pelle (Sislättas Clara / Børgsjitens Diero) |
Pedersen, Rune/Nøstdahl, Ulrika Pedersen, Rune |
2 |
UK1 | NO45894/11 | ES - Dulles B Veider (Skillevatnet's Turte / Berkjestølen's Figo) |
Olsen, Kjetil Olsen, Kjetil |
2 |
UK1 | NO45084/10 | GS - Bjørklitoppens Speedy (Huldrefjellets Diva Tc / Langsundets Faun) |
Meleng, Steinar Meleng, Steinar |
2 |
UK1 | SE32931/2011 | GS - Patjanen's Santa-Sofia (Patjanen's Santa-Inez / Finnvola's Kid) |
Benjaminsen, John H Benjaminsen, John H |
3 |
UK1 | NO47833/10 | ES - Ørnevatnet's Kira (Rypekullet's Nike / Steinrabben's Felix) |
Steen, Harald Steen, Harald |
3 |
UK1 | NO53190/11 | GS - Junkerens Irgo I I (Huldrefjellets Tessie Tc I I / Langsundets Galggo) |
Bjørn, Frank Gunnar Bjørn, Frank Gunnar |
3 |
Kl | Regnr | Rase - Hundens navn (Mors navn / Fars navn) |
Eier/Fører | Premie |
AK1 | NO53557/09 | KV - Trohornet's Se Vilje (Tresjøens Spidi / Gruetjenet's E-Exsirius) |
Sommarset, Odd Brede Jakobsen, Frida |
2 |
AK1 | 27119/07 | ES - Berrskallen's Kimme (Lundefjellet's Tracy / Vindølas Zanto) |
Fredheim, Knut Fredheim, Knut |
2 |
AK1 | NO48033/09 | GS - Langsundets Fløya (Langsundets Lille-Ti / Finnvola's Kid) |
Nordkild, Lars-Thomas Nordkild, Lars-Thomas |
3 |
AK1 | NO33076/09 | P - Barentsvidda's B Sophia Loren (Giga / Black Luckys Copiad) |
Sletbakk, Christian Sletbakk, Christian |
3 |
AK1 | 22791/06 | KV - Doktordalen's Tika (Nordarypa's Shira / Itza's Knerten) |
Johansen, Jan-Tore Johansen, Jan Tore |
3 |
AK1 | S27917/2008 | KV - Ormkullens Hivi (Ormkullens E'tigra / Uri Vom Thüringer Zipfel) |
Soleng, Geir Bjørn Soleng, Geir Bjørn |
3 |
AK1 | S22819/2009 | P - Patjanen's Villa Antinori (Annahojs Sourva / Skipsfjordhøna's Louis) |
Berg, Per-Anton Berg, Per-Anton |
3 |
Kl | Regnr | Rase - Hundens navn (Mors navn / Fars navn) |
Eier/Fører | Premie |
UK2 | NO47833/10 | ES - Ørnevatnet's Kira (Rypekullet's Nike / Steinrabben's Felix) |
Steen, Harald Steen, Harald |
1 |
UK2 | NO44983/11 | P - Ørntuas H Mille (Ørntuas C Rypa / Jutevatnets Cox) |
Nordaas, Lise Hoholm, Rune |
2 |
UK2 | NO45084/10 | GS - Bjørklitoppens Speedy (Huldrefjellets Diva Tc / Langsundets Faun) |
Meleng, Steinar Meleng, Steinar |
2 |
UK2 | NO45814/10 | B - Theia (Jbs Leiki / Pvn's Poker) |
Lillevik, Freddy Lillevik, Freddy |
2 |
UK2 | NO37708/11 | ES - Steinrabben's Nala (Ringvassøya's Samira / Rypskogen's Trick) |
Martinsen, Stein Martinsen, Stein |
2 |
UK2 | NO57567/10 | IS - Gagganjunis Vieksa (Gagganjunis Nieida / Indus) |
Pedersen, Jan Riise/Kanebog, Bodil Pedersen, Jan Riise |
2 |
UK2 | NO50753/10 | GS - Blåstøyten's Pelle (Sislättas Clara / Børgsjitens Diero) |
Pedersen, Rune/Nøstdahl, Ulrika Pedersen, Rune |
3 |
Kl | Regnr | Rase - Hundens navn (Mors navn / Fars navn) |
Eier/Fører | Premie |
AK2 | S27917/2008 | KV - Ormkullens Hivi (Ormkullens E'tigra / Uri Vom Thüringer Zipfel) |
Soleng, Geir Bjørn Soleng, Geir Bjørn |
1 |
AK2 | NO53557/09 | KV - Trohornet's Se Vilje (Tresjøens Spidi / Gruetjenet's E-Exsirius) |
Sommarset, Odd Brede Jakobsen, Frida |
1 |
AK2 | 05838/08 | IS - Hadseløya's Tooraloo I I (Hadseløya's Iben / Hadseløya's Arko) |
Larsen, Royer Martin Larsen, Royer Martin |
2 |
AK2 | 15020/06 | P - Henningknausens Buffy (Ørntuas C Oy / Leirungens Ats Kompis) |
Ernstsen, Joachim Ernstsen, Joachim |
2 |
AK2 | NO48033/09 | GS - Langsundets Fløya (Langsundets Lille-Ti / Finnvola's Kid) |
Nordkild, Lars-Thomas Nordkild, Lars-Thomas |
2 |
AK2 | 13418/07 | KV - Senjafjellets Bum Bea (Una Donna / Varangervalpen Mikkel-Eirik) |
Jakobsen, Stian Rene Jakobsen, Stian Rene |
3 |
Kl | Regnr | Rase - Hundens navn (Mors navn / Fars navn) |
Eier/Fører | Premie |
VK | NO56420/09 | ES - Kritlelia's Bella Donna (Folgefonna's Zelma / Myrhedens G-Granat) |
Langstrand, Trude Langstrand, Trude |
1 |