Prøvesesongen 2016 er i gang! Husk SJØLMELDING til cupen.
Send inn resultatene deres på e-post:frida.m.jakobsen@hotmail.com. Få med hvor og når premien ble tatt og legg gjerne ved et FOTO for eventuell publisering på hjemmesidene.
Svart skrift: Jaktprøveresultat
Blå skrift: Apportprøveresultat
Rød skrift: Utstillingsresultat
Reisavannet`s Kirow |
3AK, 2AK |
Jan Hind/Hilde Benjaminsen |
Vakkuniva-Tarzans T/R Tindra |
3VK.kval, |
Joachim Almgren |
Tess |
1VK m/CK.Kval, 1VK |
Joachim Almgren |
Vinterfjellet`s Rush |
2AK, 2AK |
Jan Hind |
Råsokhøgdas Tom |
2UK, 2x1 UK apport, 1x3UK apport |
Joakim Jensen og Lisa Sørensen |
Vinterfjellet`s Kurta | 1UK | Odd Brede Sommarset |
BRETON
ENGELSK SETTER
Sarabakks Nøste |
3UK, 2UK, 2UK |
Brita Martinsen |
Abby |
1UK, 2AK, 1AK |
Johnny Brattbakk |
Berrskallens Lexi |
1AK |
Elin C Nordmo |
Vanntindens Råssa |
3UK, 2UK, 1UK, 3UK, 1UK, 1UK, 3UK, 3UK, |
Alexsander Fjeldstad |
Mikkelfjellet`s Racing Charm |
1VK.kval, 1VK.semi |
Kai Morten Arnesen |
Heggskogens Koss |
2UK |
Arne Gunnar Moen |
Tzara |
2VK.kval NM vinter, 22/04 5VK,kval, 23/4 1VK semi |
Ulf Antonsen |
Berkjestølen`s Racing Blaze |
1UK |
Kai Morten Arnesen |
Ørnevatne`s Stilla |
1AK |
Kjartan Lindbøl |
Dulles B Veider |
2AK |
Kjetil Olsen |
Lundefjellet`s DJ Hi-Tex |
6plass AC finale |
Ørjan Kjørstad |
Berkjestølen`s Stegg |
Excellent, 1konk, CK og 3BHK |
Ingvil Nilsen/Svein-Erik Nilsen |
Berkjestølen`s Rotax |
Excellent |
Ingvil Nilsen/Svein-Erik Nilsen |
|||
|
1UK |
Silje Skog |
|||
|
|
|
GORDON SETTER
Bjørklitoppens LyCKe |
2UK, 2UK, 2UK, 1UK, 1UK, 3UK, 1UK, 1UK, 2UK,1AK. Excellent og CERT |
Elin Johanne Andersen |
Bjørklitoppens Speedy |
3VK |
Steinar Meleng |
Bjørklitoppens Madonna |
3VK.kval, 1VK.kval NM vinter |
Sverre Ragnar Andersen |
Reisarypa`s Dania (Kela) |
2UK |
Frida Jakobsen |
|
|
|
|
|
|
IRSK SETTER
Snyfjellet`s PS Kuling |
1AK, 3AK |
Øyvind Wilhelmsen |
Navstilias Pelle |
2VK.finale, 2VK.kval, 1VK.kval NM vinter, 6VK semi, 1VK m/CACIT, 1AK. exc.VTK 1.VTKK CK r/CERT 2.BHK |
Arnfinn Steiro |
Snyfjellet`s PS Sunami |
3AK, 1AK |
Odd Brede Sommarset |
VORSTEH
Fallvindens Likka |
3VK |
Trude Langstrand |
Rypesteggens Cot Ravna |
5VK.semi, 3VK.kval NM vinter, 27/2 3VK finale 2AK apport, 2AK apport Excellent m/ CERT |
Ulf Antonsen |
Markutsfjellet`s Gdf Raipas |
4.VK.kval, bronsevinner NM lag, 26/2 1VKm/CK kval, 4/3 4VK, 2AK fullkombindert |
Ulf Antonsen |
Fjallatindas Snorri |
4VK |
Steinar Pedersen |
Snyfjellet`s TV Mira |
1AK, 1AK |
Odd Brede Sommarset |
|
|
|
POINTER
Tutta |
1AK, 4VK.kval |
Mads Hansen |
Ørntuas J Kiwa |
3UK, 2UK, 3UK |
Jenny Richardsen |
Ørntuas J Juni |
1UK, 1UK, 3UK, 1UK, 1UK, 2UK, 2UK |
Rune Hoholm |
Solidalens Lex |
1UK |
Stian Henriksen/Lise Nordaas |
Redigert 24.07.2016